Zapraszamy na mecze Orła Gniezno!

Orzeł Gniezno wicemistrzem Polski

Aseko Orzeł Gniezno przegrał finałowy dwumecz z TSŻ Schoenberger Toruń zaledwie trzema punktami i tym samym wywalczył wicemistrzostwo Polski.

W Toruniu gnieźnianie przegrali ośmioma punktami. W rewanżu natomiast triumfowali różnicą pięciu „oczek”. To oczywiście za mało, by móc cieszyć się kolejnym mistrzostwem Polski.

Wyniki meczu w Gnieźnie:

ASEKO ORZEŁ GNIEZNO: 82
11. Szymon Rząd (2,1,2,1) 6
12. Piotr Kupczyk NS
13. Łukasz Kokott (3*,4,4,3,3) 17+1
14. Paweł Kozłowski (4,4,2,4,1) 15
15. Łukasz Łaniecki (4,2,3,4,1) 14
16. Arkadiusz Graczyk (4,1,2,1) 8
17. Mikołaj Menz (3*,1,1,2*) 7+2
18. Radosław Sieradzki NS
19. Dawid Zachmyc (3,4,3*,4) 14+1
20. Michał Nowak (1) 1

TSŻ TORUŃ: 77
1. Karol Krajewski (4,2*,-,2) 8+1
2. Arkadiusz Szymański (3*,4,3,3,4) 17+1
3. Jakub Kościecha (1,3,3,2,2) 11
4. Borys Wojciechowski (2,-,1,-) 3
5. Marcel Krzykowski (2*,w,-,2*) 4+2
6. Fryderyka Wojciechowska NS
7. Filip Kowalski NS
8. Jakub Sawiński (1,3,4,4,2*) 14+1
9. Kosma Syrkowski (2,2*,3*,1) 8+2
10. Zac Payne (3,1,4,1,3) 12

BIEG PO BIEGU:
1. Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Menz, Kosma Syrkowski, Jakub Sawiński 7:3 (7:3)
2. Karol Krajewski, Arkadiusz Szymański, Szymon Rząd, Michał Nowak 3:7 (10:10)
3. Paweł Kozłowski, Łukasz Kokott, Borys Wojciechowski, Jakub Kościecha 7:3 (17:13)
4. Łukasz Łaniecki, Jakub Sawiński, Marcel Krzykowski, Arkadiusz Graczyk 5:5 (22:18)
5. Łukasz Kokott, Jakub Kościecha, Kosma Syrkowski, Mikołaj Menz 5:5 (27:23)
6. Arkadiusz Szymański, Dawid Zachmyc, Łukasz Łaniecki, Marcel Krzykowski (W) 5:4 (32:27)
7. Paweł Kozłowski, Zac Payne, Karol Krajewski, Szymon Rząd 5:5 (37:32)
8. Jakub Sawiński, Kosma Syrkowski, Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Menz 3:7 (40:39)
9. Łukasz Kokott, Arkadiusz Szymański, Paweł Kozłowski, Zac Payne 6:4 (46:43)
10. Dawid Zachmyc, Jakub Kościecha, Szymon Rząd, Borys Wojciechowski 6:4 (52:47)
11. Zac Payne, Łukasz Kokott, Mikołaj Menz, Kosma Syrkowski 5:5 (57:52)
12. Jakub Sawiński, Łukasz Łaniecki, Jakub Kościecha, Arkadiusz Graczyk 4:6 (61:58)
13. Paweł Kozłowski, Arkadiusz Szymański, Marcel Krzykowski, Szymon Rząd 5:5 (66:63)
14. Łukasz Łaniecki, Dawid Zachmyc, Karol Krajewski, Zac Payne 7:3 (73:66)
15. Dawid Zachmyc, Zac Payne, Jakub Sawiński, Łukasz Łaniecki 5:5 (78:71)
16. Arkadiusz Szymański, Łukasz Kokott, Jakub Kościecha, Paweł Kozłowski 4:6 (82:77)

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Nasi partnerzy:

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.