Zapraszamy na mecze Orła Gniezno!

#LecimyPoZłoto: Minus osiem po pierwszym finale [WYNIKI]

Aseko Orzeł Gniezno przegrał pierwszy finał CS Superligi z TSŻ Schoenberger Toruń różnicą ośmiu punktów. Tym samym na półmetku zmagań bliżej złotego medalu są zawodnicy broniący barw ekipy z Grodu Kopernika.

Rewanż odbędzie się już 18 września na torze przy ul. Parkowej w Gnieźnie. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 16:00. Nasz cel się nie zmienia – #LecimyPoZłoto!

Zapraszamy!

TSŻ TORUŃ: 82

  1. Adam Bożejewicz (3,-,-,1) 4
  2. Arkadiusz Szymański (2*,4,4,4,4) 18+1
  3. Karol Krajewski (-,w,2,4,4) 10
  4. Jakub Kościecha (4,4,4,4,1) 17
  5. Borys Wojciechowski (4,1,3,1) 9
  6. Fryderyka Wojciechowska (1,-,-,-) 1
  7. Filip Kowalski (2,-,-,-) 2
  8. Kosma Syrkowski (1,1,2) 4
  9. Jakub Sawiński (4,4,3*,1,2) 14+1
  10. Marcel Krzykowski (1,2) 3

ASEKO ORZEŁ GNIEZNO: 74

  1. Paweł Kozłowski (4,3,w,2,3,2) 14+2
  2. Radosław Sieradzki (-,-,3,-) 3
  3. Piotr Kupczyk NS
  4. Szymon Rząd (2,w,2,2) 6+2
  5. Michał Nowak (3,2*,-,-) 5+1
  6. Mikołaj Menz (3,2,2*,3,2,3) 15+3
  7. Arkadiusz Graczyk (4,2,3,-) 9
  8. Łukasz Kokott (3,3,w,3,3) 12
  9. Dawid Zachmyc (1,1) 2
  10. Łukasz Łaniecki (3,4,1) 8

BIEG PO BIEGU:

  1. Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Menz, Filip Kowalski, Fryderyka Wojciechowska 3:7 (3:7)
  2. Paweł Kozłowski, Adam Bożejewicz, Arkadiusz Szymański, Dawid Zachmyc 5:5 (8:12)
  3. Jakub Kościecha, Łukasz Kokott, Szymon Rząd, Marcel Krzykowski 5:5 (13:17)
  4. Borys Wojciechowski, Michał Nowak, Mikołaj Menz, Kosma Syrkowski 5:5 (18:22)
  5. Jakub Sawiński, Łukasz Łaniecki, Arkadiusz Graczyk, Karol Krajewski (W) 4:5 (22:27)
  6. Arkadiusz Szymański, Łukasz Kokott, Michał Nowak, Borys Wojciechowski 5:5 (27:32)
  7. Jakub Kościecha, Paweł Kozłowski, Marcel Krzykowski, Szymon Rząd (W) 6:3 (33:35)
  8. Jakub Sawiński, Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Menz, Kosma Syrkowski 5:5 (38:40)
  9. Jakub Kościecha, Radosław Sieradzki, Karol Krajewski, Paweł Kozłowski (W) 6:3 (44:43)
  10. Arkadiusz Szymański, Jakub Sawiński, Szymon Rząd, Dawid Zachmyc 7:3 (51:46)
  11. Karol Krajewski, Mikołaj Menz, Kosma Syrkowski, Łukasz Kokott (W) 6:3 (57:49)
  12. Łukasz Łaniecki, Borys Wojciechowski, Mikołaj Menz, Jakub Sawiński 4:6 (61:55)
  13. Jakub Kościecha, Łukasz Kokott, Paweł Kozłowski, Adam Bożejewicz 5:5 (66:60)
  14. Arkadiusz Szymański, Paweł Kozłowski, Szymon Rząd, Borys Wojciechowski 5:5 (71:65)
  15. Karol Krajewski, Łukasz Kokott, Jakub Sawiński, Łukasz Łaniecki 6:4 (77:69)
  16. Arkadiusz Szymański, Mikołaj Menz, Paweł Kozłowski, Jakub Kościecha 5:5 (82:74)

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Nasi partnerzy:

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.