Zapraszamy na mecze Orła Gniezno!

Mistrzostwo Młodej CS Superligi i kolejny ważny krok

Miniony weekend dostarczył nam kolejnych speedrowerowych emocji. W sobotę odjechaliśmy mecz Młodej CS Superligi w Lesznie, a w niedzielę – superligowe starcie we Wrocławiu.

W Lesznie niestety nie zdołaliśmy wygrać. Obroniliśmy jednak punkt bonusowy i ostatecznie znów mogliśmy cieszyć się z triumfu w Młodej CS Superlidze.

RENAULT AUTOSANOK ORZEŁ GNIEZNO: 72

  1. Arkadiusz Graczyk (2,4,2,4,2,2*) 16+3
  2. Nikodem Koperski (3,1,1,-,1) 6
  3. Mikołaj Menz (2,3*,1,4,3,3) 16+1
  4. Marcel Morawski (1,-,-,1,3) 5
  5. Paweł Szkudlarek (3,3,4,1,4,4) 19
  6. Wiktoria Łaniecka (1,1,-,-) 2
  7. Michał Menz (4,2,2*) 8+1

BIEG PO BIEGU:

  1. Mateusz Pacek, Nikodem Koperski, Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Kurpisz 5:5 (5:5)
  2. Rafał Potoczny, Rafał Białasik, Mikołaj Menz, Marcel Morawski 7:3 (12:8)
  3. Mikołaj Michalski, Paweł Szkudlarek, Albert Seweryn, Wiktoria Łaniecka 6:4 (18:12)
  4. Arkadiusz Graczyk, Rafał Potoczny, Kacper Homski, Nikodem Koperski 5:5 (23:17)
  5. Michał Menz, Mikołaj Menz, Albert Seweryn, Jakub Ignyś 3:7 (26:24)
  6. Mateusz Pacek, Paweł Szkudlarek, Mikołaj Kurpisz, Wiktoria Łaniecka 6:4 (32:28)
  7. Albert Seweryn, Jakub Ignyś, Arkadiusz Graczyk, Nikodem Koperski 7:3 (39:31)
  8. Paweł Szkudlarek, Mikołaj Kurpisz, Mateusz Pacek, Mikołaj Menz 5:5 (44:36)
  9. Mikołaj Menz, Rafał Białasik, Rafał Potoczny, Paweł Szkudlarek 5:5 (49:41)
  10. Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Michalski, Mikołaj Kurpisz, Marcel Morawski 5:5 (54:46)
  11. Paweł Szkudlarek, Rafał Potoczny, Michał Menz, Albert Seweryn 4:6 (58:52)
  12. Mateusz Pacek, Mikołaj Menz, Arkadiusz Graczyk, Kacper Homski 5:5 (63:57)
  13. Paweł Szkudlarek, Rafał Potoczny, Mikołaj Kurpisz, Nikodem Koperski 5:5 (68:62)
  14. Jakub Ignyś, Mikołaj Menz, Michał Menz, Kacper Homski 5:5 (73:67)
  15. Mateusz Pacek, Marcel Morawski, Arkadiusz Graczyk, Albert Seweryn 5:5 (78:72)

Drugiego dnia we Wrocławiu nasz zespół stanął na wysokości zadania. Wygraliśmy z Szarżą 84:72 i tym samym zdecydowanie przybliżyliśmy się do awansu do wielkiego finału CS Superligi.

ASEKO ORZEŁ GNIEZNO: 84

  1. Paweł Kozłowski (4,3*,4,4,4) 19+1
  2. Marcin Puk NS
  3. Michał Nowak (4,2,w,3,2) 11+2
  4. Radosław Sieradzki (2,-,-,-,w) 2
  5. Szymon Rząd (2,3,1,2*,4) 12+3
  6. Arkadiusz Graczyk (2,3,1,4) 10
  7. Mikołaj Menz (1,3,4,4) 12
  8. Łukasz Kokott (1,4,3) 8
  9. Piotr Kupczyk (4,3,2) 9
  10. Dawid Zachmyc (1) 1

BIEG PO BIEGU:

  1. Paweł Szkudlarek, Ksawery Kielaszewski, Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Menz 7:3 (7:3)
  2. Paweł Kozłowski, Franciszek Lignowski, Dariusz Pilas, Łukasz Kokott 5:5 (12:8)
  3. Michał Nowak, Damian Natoński, Radosław Sieradzki, Błażej Wołoszyn (W) 3:6 (15:14)
  4. Damian Wojczyński, Arkadiusz Graczyk, Szymon Rząd, Paweł Szkudlarek 5:5 (20:19)
  5. Ksawery Kielaszewski, Mikołaj Menz, Michał Nowak, Damian Natoński 5:5 (25:24)
  6. Łukasz Kokott, Szymon Rząd, Damian Wojczyński, Franciszek Lignowski 3:7 (28:31)
  7. Piotr Kupczyk, Paweł Kozłowski, Dariusz Pilas, Błażej Wołoszyn 3:7 (31:38)
  8. Mikołaj Menz, Paweł Szkudlarek, Ksawery Kielaszewski, Arkadiusz Graczyk 5:5 (36:43)
  9. Paweł Kozłowski, Damian Natoński, Damian Wojczyński, Dawid Zachmyc 5:5 (41:48)
  10. Dariusz Pilas, Piotr Kupczyk, Paweł Szkudlarek, Michał Nowak (W) 6:3 (47:51)
  11. Arkadiusz Graczyk, Damian Natoński, Ksawery Kielaszewski, Szymon Rząd 5:5 (52:56)
  12. Mikołaj Menz, Michał Nowak, Paweł Szkudlarek, Damian Wojczyński (W) 2:7 (54:63)
  13. Damian Natoński, Łukasz Kokott, Szymon Rząd, Dariusz Pilas 5:5 (59:68)
  14. Paweł Kozłowski, Ksawery Kielaszewski, Piotr Kupczyk, Damian Wojczyński 4:6 (63:74)
  15. Szymon Rząd, Damian Wojczyński, Dariusz Pilas, Radosław Sieradzki (W) 5:4 (68:78)
  16. Paweł Kozłowski, Ksawery Kielaszewski, Michał Nowak, Damian Natoński 4:6 (72:84)

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Nasi partnerzy:

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.