Zapraszamy na mecze Orła Gniezno!

Punkt wywalczony w Toruniu

W miniony weekend nasz zespół ścigał się na wyjeździe z ekipą z Torunia. Tym razem ponieśliśmy dwie porażki – w CS Superlidze, a także Młodej CS Superlidze. “Starszy” zespół Orła obronił jednak punkt bonusowy, a w przypadku młodszych ekip – to “oczko” przepadło.

Szczegółowe wyniki poniżej.

TSŻ TORUŃ: 80
11. Arkadiusz Szymański (3*,w,3*,3,4) 13+2
12. Borys Wojciechowski (4,3*,4,2) 13+1
13. Karol Krajewski (-,2*,2*,-) 4+2
14. Jakub Sawiński (2,w,3,2*,3) 10+1
15. Zac Payne (1,4,3,w,2) 10
16. Kosma Syrkowski (4,3,4,1) 12
17. Filip Kowalski (1,3,1,4) 9
18. Fryderyka Wojciechowska NS
19. Jakub Kościecha (4,3*,2*) 9+2

ASEKO ORZEŁ GNIEZNO: 74
1. Paweł Kozłowski (w,3,4,2,3*,4) 16+1
2. Michał Menz (2,1,1,-) 4
3. Piotr Kupczyk (1,1,1,-) 3
4. Łukasz Kokott (3,4,2,4) 13
5. Michał Nowak (2,2,-,1) 5
6. Arkadiusz Graczyk (3,4,3,2,1) 13
7. Mikołaj Menz (2*,4,2*,4,4,3) 19+2
8. Dawid Zachmyc (w,1) 1

BIEG PO BIEGU:
1. Kosma Syrkowski, Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Menz, Filip Kowalski 5:5 (5:5)
2. Borys Wojciechowski, Arkadiusz Szymański, Michał Menz, Paweł Kozłowski (W) 7:2 (12:7)
3. Jakub Kościecha, Łukasz Kokott, Jakub Sawiński, Piotr Kupczyk 6:4 (18:11)
4. Arkadiusz Graczyk, Kosma Syrkowski, Michał Nowak, Zac Payne 4:6 (22:17)
5. Mikołaj Menz, Filip Kowalski, Karol Krajewski, Piotr Kupczyk 5:5 (27:22)
6. Zac Payne, Borys Wojciechowski, Michał Nowak, Michał Menz 7:3 (34:25)
7. Łukasz Kokott, Paweł Kozłowski, Jakub Sawiński (W), Arkadiusz Szymański (W) 0:7 (34:32)
8. Kosma Syrkowski, Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Menz, Filip Kowalski 5:5 (39:37)
9. Paweł Kozłowski, Jakub Sawiński, Karol Krajewski, Michał Menz 5:5 (44:42)
10. Borys Wojciechowski, Arkadiusz Szymański, Łukasz Kokott, Piotr Kupczyk 7:3 (51:45)
11. Filip Kowalski, Jakub Kościecha, Arkadiusz Graczyk, Dawid Zachmyc (W) 7:2 (58:47)
12. Mikołaj Menz, Zac Payne, Paweł Kozłowski, Kosma Syrkowski 4:6 (62:53)
13. Mikołaj Menz, Arkadiusz Szymański, Jakub Sawiński, Michał Nowak 5:5 (67:58)
14. Łukasz Kokott, Paweł Kozłowski, Borys Wojciechowski, Zac Payne (W) 2:7 (69:65)
15. Paweł Kozłowski, Jakub Sawiński, Jakub Kościecha, Dawid Zachmyc 5:5 (74:70)
16. Arkadiusz Szymański, Mikołaj Menz, Zac Payne, Arkadiusz Graczyk 6:4 (80:74)


TSŻ TORUŃ: 78,5

  1. Fryderyka Wojciechowska (3,1,4,4,2*) 14+1
  2. Karol Krajewski (2*,4,w,2,3) 11+1
  3. Kosma Syrkowski (3,3,2,4,4) 16+2
  4. Filip Kowalski (4,2*,3,1,1) 11+1
  5. Jakub Sawiński (2*,3,5,4,4,3) 16,5+1
  6. Patryk Śniegocki (3,2,2,1,2*) 10+1
  7. NS
  8. NS
  9. NS
  10. NS

RENAULT AUTOSANOK ORZEŁ GNIEZNO: 70,5

  1. Dawid Zachmyc (4,4,-,3,4) 15
  2. Michał Menz (1,1,1,2*,3) 8+1
  3. Arkadiusz Graczyk (2,3,5,3,3,2*) 13,5+1
  4. Marcel Morawski (1,1,2,1,1) 6
  5. Mikołaj Menz (4,2*,4,3,4) 17+1
  6. Julian Ambrożak (1,3,1,2*,1) 8+1
  7. Piotr Kupczyk (3) 3
  8. NS
  9. NS
  10. NS

BIEG PO BIEGU:

  1. Dawid Zachmyc, Fryderyka Wojciechowska, Karol Krajewski, Michał Menz 5:5 (5:5)
  2. Filip Kowalski, Kosma Syrkowski, Arkadiusz Graczyk, Marcel Morawski 7:3 (12:8)
  3. Mikołaj Menz, Patryk Śniegocki, Jakub Sawiński, Julian Ambrożak 5:5 (17:13)
  4. Dawid Zachmyc, Kosma Syrkowski, Filip Kowalski, Michał Menz 5:5 (22:18)
  5. Patryk Śniegocki, Marcel Morawski, Arkadiusz Graczyk (3,5), Jakub Sawiński (3,5) 5,5:4,5 (27,5:22,5)
  6. Karol Krajewski, Julian Ambrożak, Mikołaj Menz, Fryderyka Wojciechowska 5:5 (32,5:27,5)
  7. Jakub Sawiński, Piotr Kupczyk, Patryk Śniegocki, Michał Menz 6:4 (38,5:31,5)
  8. Fryderyka Wojciechowska, Arkadiusz Graczyk, Marcel Morawski, Karol Krajewski (W) 4:5 (42,5:36,5)
  9. Mikołaj Menz, Filip Kowalski, Kosma Syrkowski, Julian Ambrożak 5:5 (47,5:41,5)
  10. Jakub Sawiński, Dawid Zachmyc, Karol Krajewski, Marcel Morawski 6:4 (53,5:45,5)
  11. Kosma Syrkowski, Mikołaj Menz, Michał Menz, Patryk Śniegocki 5:5 (58,5:50,5)
  12. Fryderyka Wojciechowska, Arkadiusz Graczyk, Julian Ambrożak, Filip Kowalski 5:5 (63,5:55,5)
  13. Mikołaj Menz, Karol Krajewski, Patryk Śniegocki, Julian Ambrożak 5:5 (68,5:60,5)
  14. Kosma Syrkowski, Michał Menz, Arkadiusz Graczyk, Filip Kowalski 5:5 (73,5:65,5)
  15. Dawid Zachmyc, Jakub Sawiński, Fryderyka Wojciechowska, Marcel Morawski 5:5 (78,5:70,5)

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Nasi partnerzy:

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.