Zapraszamy na mecze Orła Gniezno!

Dwa zwycięstwa z Mustangiem

Miniony weekend przyniósł kolejne zwycięstwa Orła w CS Superlidze i rozgrywkach żaków. Tym razem pokonywaliśmy ekipy z Żołędowa. Poniżej wyniki.

AUTOJAZDA MUSTANG ŻOŁĘDOWO: 69
11. Jakub Kuś (2*,-,-,-) 2+1
12. Marcin Szymański (3,4,2,4,1,4) 18
13. Maciej Stefański (1,1,-,1,w) 3
14. Sebastian Morawiak (3,4,-,4,3*) 14+1
15. Robert Bedra (4,2,1,w,-) 7
16. Marcel Świątkowski (2,1,2,2) 7
17. Arkadiusz Pilarski (1,2,-,-) 3
18. Zuzanna Klett (1,2,2) 5
19. Radosław Morawiak (2,4,2,2) 10

ASEKO ORZEŁ GNIEZNO: 88
1. Paweł Kozłowski (4,3,1,4) 12
2. Marcin Puk NS
3. Łukasz Łaniecki (4,4,2*,4) 14+1
4. Chris Timms (2,w,3,3*) 8+1
5. Szymon Rząd (3,3,3*,3,2) 14+1
6. Arkadiusz Graczyk (4,2*,4,4,1) 15+1
7. Mikołaj Menz (3*,3*,3*,3*,3*) 15+5
8. Łukasz Kokott (1,1) 2
9. Dawid Zachmyc (1,3,4) 8

BIEG PO BIEGU:
1. Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Menz, Marcel Świątkowski, Arkadiusz Pilarski 3:7 (3:7)
2. Paweł Kozłowski, Marcin Szymański, Jakub Kuś, Dawid Zachmyc 5:5 (8:12)
3. Łukasz Łaniecki, Sebastian Morawiak, Chris Timms, Maciej Stefański 4:6 (12:18)
4. Robert Bedra, Szymon Rząd, Arkadiusz Graczyk, Marcel Świątkowski 5:5 (17:23)
5. Łukasz Łaniecki, Mikołaj Menz, Arkadiusz Pilarski, Maciej Stefański 3:7 (20:30)
6. Marcin Szymański, Szymon Rząd, Robert Bedra, Łukasz Kokott 6:4 (26:34)
7. Sebastian Morawiak, Paweł Kozłowski, Radosław Morawiak, Chris Timms (W) 6:3 (32:37)
8. Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Menz, Marcel Świątkowski, Zuzanna Klett 3:7 (35:44)
9. Radosław Morawiak, Dawid Zachmyc, Marcin Szymański, Paweł Kozłowski 6:4 (41:48)
10. Marcin Szymański, Chris Timms, Łukasz Łaniecki, Robert Bedra 5:5 (46:53)
11. Arkadiusz Graczyk, Szymon Rząd, Zuzanna Klett, Maciej Stefański 3:7 (49:60)
12. Łukasz Łaniecki, Mikołaj Menz, Marcel Świątkowski, Robert Bedra (W) 2:7 (51:67)
13. Sebastian Morawiak, Szymon Rząd, Radosław Morawiak, Łukasz Kokott 6:4 (57:71)
14. Paweł Kozłowski, Chris Timms, Radosław Morawiak, Marcin Szymański 3:7 (60:78)
15. Dawid Zachmyc, Mikołaj Menz, Zuzanna Klett, Maciej Stefański (W) 2:7 (62:85)
16. Marcin Szymański, Sebastian Morawiak, Szymon Rząd, Arkadiusz Graczyk 7:3 (69:88)

AUTOJAZDA MUSTANG ŻOŁĘDOWO: 39
11. Wojciech Kiciak (2,4,2,2,2,3) 15
12. Franciszek Stan (1,1,-,-) 2
13. Wojciech Partyka (1,3*,1,2) 7+1
14. Mikołaj Serwaczak (2,4,1,1,4) 12
15. Denis Kapelski (1,1) 2
16. Adam Niezgódka (1) 1

KS ORZEŁ GNIEZNO: 61
1. Nikodem Koperski (4,2,3*,-,2) 11+1
2. Jakub Związko (-,1,-,-,3) 4
3. Julian Ambrożak (4,3,4,4) 15
4. Szymon Bochenek (-,2*,-,4,2*) 8+2
5. Nikodem Łaniecki (3*,4,3*,4) 14+2
6. Emil Kozłowski (3*,3*,3*) 9+3

BIEG PO BIEGU:
1. Nikodem Koperski, Nikodem Łaniecki, Wojciech Kiciak, Franciszek Stan 3:7 (3:7)
2. Julian Ambrożak, Emil Kozłowski, Mikołaj Serwaczak, Wojciech Partyka 3:7 (6:14)
3. Mikołaj Serwaczak, Wojciech Partyka, Nikodem Koperski, Jakub Związko 7:3 (13:17)
4. Wojciech Kiciak, Julian Ambrożak, Szymon Bochenek, Franciszek Stan 5:5 (18:22)
5. Nikodem Łaniecki, Nikodem Koperski, Wojciech Kiciak, Mikołaj Serwaczak 3:7 (21:29)
6. Julian Ambrożak, Emil Kozłowski, Wojciech Kiciak, Wojciech Partyka 3:7 (24:36)
7. Szymon Bochenek, Nikodem Łaniecki, Wojciech Partyka, Denis Kapelski 3:7 (27:43)
8. Julian Ambrożak, Emil Kozłowski, Wojciech Kiciak, Mikołaj Serwaczak 3:7 (30:50)
9. Mikołaj Serwaczak, Jakub Związko, Szymon Bochenek, Adam Niezgódka 5:5 (35:55)
10. Nikodem Łaniecki, Wojciech Kiciak, Nikodem Koperski, Denis Kapelski 4:6 (39:61)

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Nasi partnerzy:

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.