Zapraszamy na mecze Orła Gniezno!

Triumf i porażka w Kaszczorku

W niedzielę rywalizowaliśmy w Kaszczorku. Seniorzy wywiązali się z zadania w stu procentach i pewnie pokonali osłabioną Drwęcę, natomiast żaki musiały tym razem uznać wyższość ekipy z Torunia. Poniżej szczegółowe rezultaty.

DRWĘCA KASZCZOREK: 54

  1. Bartosz Fryckowski (3,3,2,2,2,2) 14
  2. Mirosław Krogolewski (1,1,1,1,1) 5
  3. Marcin Niedzielski (1,1,2,3) 7
  4. Kamil Kubicki (2,1,1,1,2,2) 9
  5. Mikołaj Lis NS
  6. Adrian Olkowski (2,1,2,3,3,1) 12
  7. Oliwier Kędziora (1,2,1,1,2*) 7+1

ASEKO ORZEŁ GNIEZNO: 106

  1. Paweł Kozłowski (4,4,3*,-,4) 15+1
  2. Dawid Zachmyc (2,4,4,4) 14
  3. Łukasz Łaniecki (4,-,3,1,3) 11+2
  4. Michał Nowak (3,3,-,3*,4) 13+3
  5. Szymon Rząd (2,3,-,3) 8+2
  6. Michał Menz (4,-,2,2) 8
  7. Arkadiusz Graczyk (3*,4,-,4) 11+1
  8. Mikołaj Menz (4,4,4,3*) 15+1
  9. Radosław Sieradzki (3*,4,4) 11+1

BIEG PO BIEGU:

  1. Michał Menz, Arkadiusz Graczyk, Adrian Olkowski, Oliwier Kędziora 3:7 (3:7)
  2. Paweł Kozłowski, Bartosz Fryckowski, Dawid Zachmyc, Mirosław Krogolewski 4:6 (7:13)
  3. Łukasz Łaniecki, Michał Nowak, Kamil Kubicki, Marcin Niedzielski 3:7 (10:20)
  4. Mikołaj Menz, Bartosz Fryckowski, Szymon Rząd, Adrian Olkowski 4:6 (14:26)
  5. Arkadiusz Graczyk, Radosław Sieradzki, Oliwier Kędziora, Marcin Niedzielski 3:7 (17:33)
  6. Dawid Zachmyc, Szymon Rząd, Adrian Olkowski, Mirosław Krogolewski 3:7 (20:40)
  7. Paweł Kozłowski, Michał Nowak, Bartosz Fryckowski, Kamil Kubicki 3:7 (23:47)
  8. Mikołaj Menz, Adrian Olkowski, Michał Menz, Oliwier Kędziora 4:6 (27:53)
  9. Dawid Zachmyc, Paweł Kozłowski, Marcin Niedzielski, Kamil Kubicki 3:7 (30:60)
  10. Radosław Sieradzki, Łukasz Łaniecki, Bartosz Fryckowski, Mirosław Krogolewski 3:7 (33:67)
  11. Mikołaj Menz, Marcin Niedzielski, Michał Menz, Oliwier Kędziora 4:6 (37:73)
  12. Arkadiusz Graczyk, Adrian Olkowski, Oliwier Kędziora, Łukasz Łaniecki 5:5 (42:78)
  13. Dawid Zachmyc, Szymon Rząd, Bartosz Fryckowski, Kamil Kubicki 3:7 (45:85)
  14. Radosław Sieradzki, Michał Nowak, Kamil Kubicki, Mirosław Krogolewski 3:7 (48:92)
  15. Michał Nowak, Łukasz Łaniecki, Kamil Kubicki, Mirosław Krogolewski 3:7 (51:99)
  16. Paweł Kozłowski, Mikołaj Menz, Bartosz Fryckowski, Adrian Olkowski 3:7 (54:106)

TSŻ TORUŃ: 56

  1. Xawery Jeziorek (-,-,1,1) 2
  2. Felix Górniak (1,2,-,-,3) 6
  3. Antoni Bosak (2,w,2,3,2) 9+2
  4. Hubert Kurkowski NS
  5. Dawid Pawski (4,4,4,4,3*) 19+1
  6. Aleksander Młynarczyk (4,4,4,4,4) 20

KS ORZEŁ GNIEZNO: 43

  1. Nikodem Koperski (2*,-,3,2) 7+1
  2. Nikodem Łaniecki (3,2,3,2*,1) 11+1
  3. Emil Kozłowski (3,3,-,3,2) 11
  4. Szymon Bochenek (1,-,2*,1) 4+1
  5. Jakub Nowak (1,1) 2
  6. Julian Ambrożak (3,1,4) 8

BIEG PO BIEGU:

  1. Dawid Pawski, Nikodem Łaniecki, Nikodem Koperski, Felix Górniak 5:5 (5:5)
  2. Aleksander Młynarczyk, Emil Kozłowski, Antoni Bosak, Szymon Bochenek 6:4 (11:9)
  3. Dawid Pawski, Julian Ambrożak, Nikodem Łaniecki, Antoni Bosak (W) 4:5 (15:14)
  4. Aleksander Młynarczyk, Emil Kozłowski, Felix Górniak, Jakub Nowak 6:4 (21:18)
  5. Dawid Pawski, Nikodem Koperski, Szymon Bochenek, Xawery Jeziorek 5:5 (26:23)
  6. Aleksander Młynarczyk, Nikodem Łaniecki, Antoni Bosak, Julian Ambrożak 6:4 (32:27)
  7. Aleksander Młynarczyk, Antoni Bosak, Nikodem Koperski, Szymon Bochenek 7:3 (39:30)
  8. Dawid Pawski, Emil Kozłowski, Nikodem Łaniecki, Xawery Jeziorek 5:5 (44:35)
  9. Julian Ambrożak, Felix Górniak, Antoni Bosak, Jakub Nowak 5:5 (49:40)
  10. Aleksander Młynarczyk, Dawid Pawski, Emil Kozłowski, Nikodem Łaniecki 7:3 (56:43)

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Nasi partnerzy:

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.