Zapraszamy na mecze Orła Gniezno!

Pogrom przy Parkowej

W niedzielę zawodnicy Aseko Orła Gniezno jechali jak z nut. Świadczy o tym aż 50-punktowe zwycięstwo nad zespołem ze Świętochłowic.

Sponsorem niedzielnego spotkania była firma Brukarstwo Dawid Zieliński – dziękujemy za wsparcie!

Poniżej wyniki:

ASEKO ORZEŁ GNIEZNO: 105
11. Radosław Sieradzki (3*,3*,4,4) 14+2
12. Paweł Kozłowski (4,3*,-,3*) 10+2
13. Łukasz Łaniecki (2,-,3*,3,3*) 11+2
14. Michał Nowak (4,4,4,3*) 15+1
15. Szymon Rząd (3*,4,3*,4,4) 18+2
16. Arkadiusz Graczyk (4,4,4,-,3*) 15+1
17. Michał Menz (1,4,2,1) 8
18. Mikołaj Menz (3*,3*,4,4) 14+2

MS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE: 55
1. Igor Orłowski (1,2,2,2,1) 8
2. Dawid Pacek (2,-,1,2) 5
3. Patryk Bielaczek (1,2,2,2) 7
4. Dominik Rzepka (3,1,-,1) 5
5. Kacper Włodarz (1,2,2,1,2) 8
6. Jakub Jajeśniak (3,2,3,4,1,2) 15
7. Krzysztof Wilk (2*,1,1,-) 4+1
8. Kamil Dembczyk (1,1,1) 3

BIEG PO BIEGU:
1. Arkadiusz Graczyk, Jakub Jajeśniak, Krzysztof Wilk, Michał Menz 5:5 (5:5)
2. Paweł Kozłowski, Radosław Sieradzki, Dawid Pacek, Igor Orłowski 7:3 (12:8)
3. Michał Nowak, Dominik Rzepka, Łukasz Łaniecki, Patryk Bielaczek 6:4 (18:12)
4. Arkadiusz Graczyk, Szymon Rząd, Jakub Jajeśniak, Kacper Włodarz 7:3 (25:15)
5. Michał Menz, Mikołaj Menz, Patryk Bielaczek, Krzysztof Wilk 7:3 (32:18)
6. Szymon Rząd, Paweł Kozłowski, Kacper Włodarz, Kamil Dembczyk 7:3 (39:21)
7. Michał Nowak, Radosław Sieradzki, Igor Orłowski, Dominik Rzepka 7:3 (46:24)
8. Arkadiusz Graczyk, Jakub Jajeśniak, Michał Menz, Krzysztof Wilk 6:4 (52:28)
9. Michał Nowak, Łukasz Łaniecki, Igor Orłowski, Dawid Pacek 7:3 (59:31)
10. Radosław Sieradzki, Mikołaj Menz, Patryk Bielaczek, Kamil Dembczyk 7:3 (66:34)
11. Jakub Jajeśniak, Łukasz Łaniecki, Kacper Włodarz, Michał Menz 4:6 (70:40)
12. Mikołaj Menz, Szymon Rząd, Patryk Bielaczek, Jakub Jajeśniak 7:3 (77:43)
13. Radosław Sieradzki, Michał Nowak, Dawid Pacek, Kacper Włodarz 7:3 (84:46)
14. Szymon Rząd, Paweł Kozłowski, Igor Orłowski, Dominik Rzepka 7:3 (91:49)
15. Szymon Rząd, Arkadiusz Graczyk, Kacper Włodarz, Kamil Dembczyk 7:3 (98:52)
16. Mikołaj Menz, Łukasz Łaniecki, Jakub Jajeśniak, Igor Orłowski 7:3 (105:55)

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Nasi partnerzy:

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.