Zapraszamy na mecze Orła Gniezno!

Dublet Orła Gniezno. Hit kolejki wygrany!

Kolejny udany weekend dla gnieźnieńskiego speedrowera! Orzeł zanotował dwa zwycięstwa w meczach z ekipą z Torunia – wygraliśmy zarówno w Młodej CS Superlidze, jak i w hicie kolejki CS Superligi. Poniżej punktacja.

RENAULT AUTOSANOK ORZEŁ GNIEZNO: 78

  1. Piotr Kupczyk (4,1,-,-,1) 6
  2. Marcel Morawski (1,2,-,-) 3
  3. Arkadiusz Graczyk (4,2*,4,3) 13+1
  4. Michał Menz (2,3,2,4,3) 14
  5. Mikołaj Reszelewski (4,2,4,4,2*) 16+1
  6. Damian Wencel (2,-,1,-,w) 3
  7. Wiktoria Łaniecka (1) 1
  8. Emil Kozłowski (2) 2
  9. Mikołaj Menz (4,3,2,4) 13+2
  10. Chris Timms (4,3*) 7+1

TSŻ TORUŃ: 70

  1. Fryderyka Wojciechowska (2,1,3,2,3*) 11+3
  2. Karol Krajewski (3,-,2*,1) 6+1
  3. Filip Kowalski (1,-,1,-,2*) 4+1
  4. Kosma Syrkowski (3,3,-,3) 9
  5. Borys Wojciechowski (3,-,-,4,3) 10
  6. Oliwier Kędziora (w,3*,1,1,4) 9+1
  7. Jakub Kościecha (4,4,3,4) 15
  8. Jakub Sawiński (1,2,2,1) 6

BIEG PO BIEGU:

  1. Piotr Kupczyk, Karol Krajewski, Fryderyka Wojciechowska, Marcel Morawski 5:5 (5:5)
  2. Arkadiusz Graczyk, Kosma Syrkowski, Michał Menz, Filip Kowalski 6:4 (11:9)
  3. Mikołaj Reszelewski, Borys Wojciechowski, Damian Wencel, Oliwier Kędziora (W) 6:3 (17:12)
  4. Jakub Kościecha, Michał Menz, Arkadiusz Graczyk, Fryderyka Wojciechowska 5:5 (22:17)
  5. Mikołaj Menz, Kosma Syrkowski, Mikołaj Reszelewski, Jakub Sawiński 6:4 (28:21)
  6. Jakub Kościecha, Oliwier Kędziora, Marcel Morawski, Piotr Kupczyk 3:7 (31:28)
  7. Mikołaj Reszelewski, Fryderyka Wojciechowska, Karol Krajewski, Damian Wencel 5:5 (36:33)
  8. Chris Timms, Mikołaj Menz, Jakub Sawiński, Filip Kowalski 7:3 (43:36)
  9. Arkadiusz Graczyk, Jakub Kościecha, Michał Menz, Oliwier Kędziora 6:4 (49:40)
  10. Mikołaj Reszelewski, Kosma Syrkowski, Fryderyka Wojciechowska, Wiktoria Łaniecka 5:5 (54:45)
  11. Borys Wojciechowski, Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Menz, Karol Krajewski 5:5 (59:50)
  12. Michał Menz, Chris Timms, Jakub Sawiński, Oliwier Kędziora 7:3 (66:53)
  13. Oliwier Kędziora, Fryderyka Wojciechowska, Emil Kozłowski, Damian Wencel (W) 2:7 (68:60)
  14. Mikołaj Menz, Borys Wojciechowski, Filip Kowalski, Piotr Kupczyk 5:5 (73:65)
  15. Jakub Kościecha, Michał Menz, Mikołaj Reszelewski, Jakub Sawiński 5:5 (78:70)

ASEKO ORZEŁ GNIEZNO: 91
11. Piotr Kupczyk NS
12. Szymon Rząd (3,w,1,4) 8
13. Łukasz Łaniecki (2,4,3,4) 13
14. Łukasz Kokott (4,4,2*,4) 14+1
15. Paweł Kozłowski (4,4,4,2) 14
16. Arkadiusz Graczyk (4,2,2,1) 9
17. Mikołaj Menz (3*,3*,4,3*,4) 17+3
18. Dawid Zachmyc (w) 0
19. Radosław Sieradzki (3) 3
20. Chris Timms (2*,1,4,3*,3*) 13+3

TSŻ TORUŃ: 66
1. Arkadiusz Szymański (4,2*,4,3,3,2) 18+1
2. Jakub Sawiński (1,3,1,1) 6
3. Jakub Kościecha (3,2,2*,2*,1) 10+2
4. Karol Krajewski (1,3,-,1) 5
5. Borys Wojciechowski (3,2,w,2,4) 11
6. Kosma Syrkowski (1,1,3,2,2) 9
7. Filip Kowalski (2,1,1,3) 7
8. Fryderyka Wojciechowska NS

BIEG PO BIEGU:
1. Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Menz, Filip Kowalski, Kosma Syrkowski 7:3 (7:3)
2. Arkadiusz Szymański, Szymon Rząd, Chris Timms, Jakub Sawiński 5:5 (12:8)
3. Łukasz Kokott, Jakub Kościecha, Łukasz Łaniecki, Karol Krajewski 6:4 (18:12)
4. Paweł Kozłowski, Borys Wojciechowski, Arkadiusz Graczyk, Kosma Syrkowski 6:4 (24:16)
5. Łukasz Łaniecki, Mikołaj Menz, Jakub Kościecha, Filip Kowalski 7:3 (31:19)
6. Paweł Kozłowski, Jakub Sawiński, Borys Wojciechowski, Szymon Rząd (W) 4:5 (35:24)
7. Łukasz Kokott, Karol Krajewski, Arkadiusz Szymański, Chris Timms 5:5 (40:29)
8. Mikołaj Menz, Kosma Syrkowski, Arkadiusz Graczyk, Filip Kowalski 6:4 (46:33)
9. Arkadiusz Szymański, Łukasz Łaniecki, Łukasz Kokott, Jakub Sawiński 5:5 (51:38)
10. Chris Timms, Arkadiusz Szymański, Jakub Kościecha, Szymon Rząd 5:5 (56:43)
11. Łukasz Łaniecki, Mikołaj Menz, Kosma Syrkowski, Borys Wojciechowski (W) 7:2 (63:45)
12. Paweł Kozłowski, Filip Kowalski, Jakub Kościecha, Arkadiusz Graczyk 5:5 (68:50)
13. Łukasz Kokott, Chris Timms, Borys Wojciechowski, Jakub Sawiński 7:3 (75:53)
14. Szymon Rząd, Arkadiusz Szymański, Paweł Kozłowski, Karol Krajewski 6:4 (81:57)
15. Borys Wojciechowski, Radosław Sieradzki, Kosma Syrkowski, Dawid Zachmyc (W) 3:6 (84:63)
16. Mikołaj Menz, Chris Timms, Arkadiusz Szymański, Jakub Kościecha 7:3 (91:66)


Kiedy kolejne zawody przy Parkowej?

21.05. Aseko Orzeł Gniezno vs. Szarża Wrocław, godz. 18:00
22.05. RADO DPPJ, godz. 11:00, RADO DPP, godz. 13:30, RADO PPDM, godz. 16:00.

Zapraszamy!

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Nasi partnerzy:

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.