Zapraszamy na mecze Orła Gniezno!

Hat-trick Orła!

To była świetna niedziela dla Orła Gniezno. Nasi speedrowerzyści przeszli przez niedzielne zmagania bez straty punktu. W żargonie piłkarskim można by powiedzieć, że zanotowali hat-tricka.

Zaczęło się od zmagań w ramach Młodej CS Superligi. Drużyna Renault AutoSanok Orła Gniezno okazała się w nich lepsza od Szawera Leszno.

RENAULT AUTOSANOK ORZEŁ GNIEZNO: 83

  1. Radosław Sieradzki (3,3,-,4,4) 14+2
  2. Arkadiusz Graczyk (4,4,4,2,3) 17
  3. Szymon Rząd (4,3,3,3,2) 15+2
  4. Michał Menz (2,4,4,3,2) 15+2
  5. Marcel Morawski (2,-,1,1,1) 5
  6. Wiktoria Łaniecka (-,1,2,1,2) 6
  7. Mikołaj Menz (4,4,3*) 11+1

LKS SZAWER LESZNO: 65

  1. Rafał Potoczny (2,2,3,3,1) 11+2
  2. Albert Seweryn (1,1,4,2,3*) 11+1
  3. Kacper Homski (3,3,1,t,4) 11
  4. Mikołaj Kurpisz (1,2*,2,4,1) 10+1
  5. Patryk Kriger (3,w,2,4,3) 12
  6. Rafał Białasik (1,-,1,-,4) 6
  7. Filip Balcer (2,2) 4
  8. Jerzy Łabędzki NS

BIEG PO BIEGU:

  1. Arkadiusz Graczyk, Radosław Sieradzki, Rafał Potoczny, Albert Seweryn 7:3 (7:3)
  2. Szymon Rząd, Kacper Homski, Michał Menz, Mikołaj Kurpisz 6:4 (13:7)
  3. Mikołaj Menz, Patryk Kriger, Marcel Morawski, Rafał Białasik 6:4 (19:11)
  4. Michał Menz, Szymon Rząd, Rafał Potoczny, Albert Seweryn 7:3 (26:14)
  5. Mikołaj Menz, Kacper Homski, Mikołaj Kurpisz, Wiktoria Łaniecka 5:5 (31:19)
  6. Arkadiusz Graczyk, Radosław Sieradzki, Filip Balcer, Patryk Kriger (W) 7:2 (38:21)
  7. Albert Seweryn, Rafał Potoczny, Wiktoria Łaniecka, Marcel Morawski 3:7 (41:28)
  8. Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Menz, Mikołaj Kurpisz, Kacper Homski 7:3 (48:31)
  9. Michał Menz, Szymon Rząd, Patryk Kriger, Rafał Białasik 7:3 (55:34)
  10. Mikołaj Kurpisz, Rafał Potoczny, Arkadiusz Graczyk, Marcel Morawski 3:7 (58:41)
  11. Patryk Kriger, Szymon Rząd, Albert Seweryn, Wiktoria Łaniecka 4:6 (62:47)
  12. Radosław Sieradzki, Michał Menz, Filip Balcer, Kacper Homski (T) 7:2 (69:49)
  13. Rafał Białasik, Albert Seweryn, Wiktoria Łaniecka, Marcel Morawski 3:7 (72:56)
  14. Kacper Homski, Arkadiusz Graczyk, Michał Menz, Mikołaj Kurpisz 5:5 (77:61)
  15. Radosław Sieradzki, Patryk Kriger, Szymon Rząd, Rafał Potoczny 6:4 (83:65)

Później nadszedł czas na premierowe zmagania żaków. Oni okazali się lepsi od rówieśników z Torunia.

KS ORZEŁ GNIEZNO: 54

  1. Nikodem Koperski (2,1,-,3,3*) 9+3
  2. Jakub Związko (3,2,3,4,1) 13
  3. Nikodem Łaniecki (2,2,2*,-,4) 10+3
  4. Julian Ambrożak (3,-,3*,4,4) 14+1
  5. Szymon Bochenek (3,4,1) 8

TSŻ TORUŃ: 46

  1. Dawid Pawski (4,4,1,2*,3) 14+1
  2. Xawery Jeziorek (1,1,-,1) 3
  3. Aleksander Młynarczyk (4,4,4,2,2*) 16+1
  4. Antoni Bosak (1,3*,2,3,2) 11+1
  5. Nikodem Dawid (1) 1
  6. Mateusz Zieliński (1) 1

BIEG PO BIEGU:

  1. Dawid Pawski, Jakub Związko, Nikodem Koperski, Xawery Jeziorek 5:5 (5:5)
  2. Aleksander Młynarczyk, Julian Ambrożak, Nikodem Łaniecki, Antoni Bosak 5:5 (10:10)
  3. Dawid Pawski, Szymon Bochenek, Nikodem Łaniecki, Xawery Jeziorek 5:5 (15:15)
  4. Aleksander Młynarczyk, Antoni Bosak, Jakub Związko, Nikodem Koperski 3:7 (18:22)
  5. Szymon Bochenek, Julian Ambrożak, Antoni Bosak, Dawid Pawski 7:3 (25:25)
  6. Aleksander Młynarczyk, Jakub Związko, Nikodem Łaniecki, Mateusz Zieliński 5:5 (30:30)
  7. Jakub Związko, Antoni Bosak, Dawid Pawski, Szymon Bochenek 5:5 (35:35)
  8. Julian Ambrożak, Nikodem Koperski, Aleksander Młynarczyk, Xawery Jeziorek 7:3 (42:38)
  9. Nikodem Łaniecki, Nikodem Koperski, Antoni Bosak, Nikodem Dawid 7:3 (49:41)
  10. Julian Ambrożak, Dawid Pawski, Aleksander Młynarczyk, Jakub Związko 5:5 (54:46)

Wisienką na torcie był pojedynek w ramach CS Superligi. W nim Aseko Orzeł Gniezno zdeklasował Drwęcę Kaszczorek.

ASEKO ORZEŁ GNIEZNO: 105

  1. Paweł Kozłowski (3,3,4,-) 10+2
  2. Michał Nowak (4,4,-,-,3*) 11+1
  3. Łukasz Kokott (3,-,3,-,4) 10+2
  4. Szymon Rząd (4,4,-,3*) 11+1
  5. Piotr Kupczyk (3*,d,-,4,4) 11+1
  6. Michał Menz (2,-,3*,1) 6+1
  7. Arkadiusz Graczyk (4,3*,4,2) 13+1
  8. Mikołaj Menz (4,4,4,3*) 15+1
  9. Łukasz Łaniecki (4,4,4) 12
  10. Radosław Sieradzki (3,3) 6+2

DRWĘCA KASZCZOREK: 54

  1. Bartosz Fryckowski (2,2,2,3,2,1) 12
  2. Nikodem Mlek (1,3,1,2,1,1) 9
  3. Aleksander Zieliński (2,2,2,2*,2) 10+1
  4. Bartłomiej Sikorski (1,1,1,-) 3
  5. Dawid Jeziorek (2,2,-,1,2) 7
  6. Kamil Kubicki (1,1,2,1) 5
  7. Adrian Olkowski (3,1,1,3) 8

BIEG PO BIEGU:

  1. Arkadiusz Graczyk, Adrian Olkowski, Michał Menz, Kamil Kubicki 6:4 (6:4)
  2. Michał Nowak, Paweł Kozłowski, Bartosz Fryckowski, Nikodem Mlek 7:3 (13:7)
  3. Szymon Rząd, Łukasz Kokott, Aleksander Zieliński, Bartłomiej Sikorski 7:3 (20:10)
  4. Mikołaj Menz, Piotr Kupczyk, Dawid Jeziorek, Kamil Kubicki 7:3 (27:13)
  5. Łukasz Łaniecki, Arkadiusz Graczyk, Aleksander Zieliński, Adrian Olkowski 7:3 (34:16)
  6. Michał Nowak, Nikodem Mlek, Dawid Jeziorek, Piotr Kupczyk (D) 4:5 (38:21)
  7. Szymon Rząd, Paweł Kozłowski, Bartosz Fryckowski, Bartłomiej Sikorski 7:3 (45:24)
  8. Arkadiusz Graczyk, Michał Menz, Kamil Kubicki, Adrian Olkowski 7:3 (52:27)
  9. Mikołaj Menz, Łukasz Kokott, Bartosz Fryckowski, Nikodem Mlek 7:3 (59:30)
  10. Paweł Kozłowski, Radosław Sieradzki, Aleksander Zieliński, Bartłomiej Sikorski 7:3 (66:33)
  11. Łukasz Łaniecki, Bartosz Fryckowski, Arkadiusz Graczyk, Kamil Kubicki 6:4 (72:37)
  12. Mikołaj Menz, Adrian Olkowski, Aleksander Zieliński, Michał Menz 5:5 (77:42)
  13. Łukasz Łaniecki, Szymon Rząd, Nikodem Mlek, Dawid Jeziorek 7:3 (84:45)
  14. Piotr Kupczyk, Mikołaj Menz, Bartosz Fryckowski, Nikodem Mlek 7:3 (91:48)
  15. Piotr Kupczyk, Radosław Sieradzki, Dawid Jeziorek, Nikodem Mlek 7:3 (98:51)
  16. Łukasz Kokott, Michał Nowak, Aleksander Zieliński, Bartosz Fryckowski 7:3 (105:54)

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Nasi partnerzy:

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.