Sezon 2021 przechodzi już do historii. Speedrowerzyści Orła Gniezno spisali się w nim wyśmienicie. W rozgrywkach ligowych zgarnęli wszystko, co tylko można było zgarnąć.

Niewiele osób przewidywało, że Aseko Orzeł Gniezno może pokusić się o sukces, który zgarnął w minioną niedzielę. Podopieczni Marcina Puka wygrali rozgrywki CS Superligi. Drużynowe Mistrzostwo Polski świętowali na terenie ustępującego championa kraju – Śląska Świętochłowice.

Mistrzostwo zawdzięczają przede wszystkim wspaniałej postawie w pierwszym meczu w Gnieźnie. Przy Parkowej – totalnie niespodziewanie – pokonali zespół ze Świętochłowic aż 26 punktami. Tej przewagi po prostu nie można było roztrwonić!

Drużynowe Mistrzostwo Polski bardzo cieszy. Tym bardziej, że to kolejny wspaniały sukces w krótkiej, bo dopiero dwuletniej, historii klubu. Przypomnijmy, że w zeszłym roku Aseko Orzeł świętował wicemistrzostwo Polski, wówczas przegrywając ze Śląskiem Świętochłowice.

Cieszy też sukces w Młodej CS Superlidze. Wygraliśmy historyczny, bo pierwszy, sezon tych rozgrywek. Jeżeli chodzi zatem o rozgrywki ligowe, to możemy być w pełni zadowoleni.

Nasi partnerzy: