W rewanżowym półfinale postawiliśmy kropkę nad “i”, dzięki czemu możemy cieszyć się z awansu do finału CS Superligi! W Toruniu Aseko Orzeł Gniezno pokonał TSŻ Schoenberger 83:75.

Terminy finałów Orła ze Śląskiem Świętochłowice na razie są nieznane. Gdy tylko zostaną określone, podamy je w mediach społecznościowych.

Póki co zerkamy na wyniki i zdjęcia z dzisiejszego meczu w Toruniu:

TSŻ SCHOENBERGER TORUŃ: 75
11. Jakub Kościecha (3,1,4,3*,3) 14+1
12. Jarosław Szeps (2*,1,1,3) 7+1
13. Karol Krajewski (4,2*,2*,2*,1) 11+3
14. Paweł Cegielski (3*,4,3,4,2) 16+1
15. Marcin Paradziński (w,3,3,1,2*) 9+1
16. Kosma Syrkowski (w,3,2*,1) 6+1
17. Filip Kowalski (3,3,3,3) 12

ASEKO ORZEŁ GNIEZNO: 83
1. Arkadiusz Szymański (4,3,4,2,1) 14
2. Mikołaj Reszelewski (1,2,1,1) 5
3. Łukasz Kokott (2,1,2*,2,4) 11+1
4. Dawid Zachmyc (1,2*,3,4) 10+1
5. Paweł Kozłowski (4,4,4,2,4) 18
6. Arkadiusz Graczyk (2,2,1,1) 6
7. Mikołaj Menz (4,4,4,4,3*) 19+1
8. Dariusz Bierniewicz NS

BIEG PO BIEGU:
1. Mikołaj Menz, Filip Kowalski, Arkadiusz Graczyk, Kosma Syrkowski (W) 3:6 (3:6)
2. Arkadiusz Szymański, Jakub Kościecha, Jarosław Szeps, Mikołaj Reszelewski 5:5 (8:11)
3. Karol Krajewski, Paweł Cegielski, Łukasz Kokott, Dawid Zachmyc 7:3 (15:14)
4. Paweł Kozłowski, Kosma Syrkowski, Arkadiusz Graczyk, Marcin Paradziński (W) 3:6 (18:20)
5 Mikołaj Menz, Filip Kowalski, Karol Krajewski, Łukasz Kokott 5:5 (23:25)
6. Paweł Kozłowski, Marcin Paradziński, Mikołaj Reszelewski, Jarosław Szeps 4:6 (27:31)
7. Paweł Cegielski, Arkadiusz Szymański, Dawid Zachmyc, Jakub Kościecha 5:5 (32:36)
8. Mikołaj Menz, Filip Kowalski, Kosma Syrkowski, Arkadiusz Graczyk 5:5 (37:41)
9. Arkadiusz Szymański, Paweł Cegielski, Karol Krajewski, Mikołaj Reszelewski 5:5 (42:46)
10. Jakub Kościecha, Dawid Zachmyc, Łukasz Kokott, Jarosław Szeps 5:5 (47:51)
11. Paweł Kozłowski, Filip Kowalski, Karol Krajewski, Arkadiusz Graczyk 5:5 (52:56)
12. Mikołaj Menz, Marcin Paradziński, Łukasz Kokott, Kosma Syrkowski 4:6 (56:62)
13. Paweł Cegielski, Jakub Kościecha, Paweł Kozłowski, Mikołaj Reszelewski 7:3 (63:65)
14. Dawid Zachmyc, Jarosław Szeps, Arkadiusz Szymański, Marcin Paradziński 4:6 (67:71)
15. Łukasz Kokott, Jakub Kościecha, Marcin Paradziński, Arkadiusz Szymański 5:5 (72:76)
16. Paweł Kozłowski, Mikołaj Menz, Paweł Cegielski, Karol Krajewski 3:7 (75:83)

Nasi partnerzy: