W miniony weekend nasz zespół Aseko Orzeł Gniezno zanotował porażkę w Częstochowie, a młoda drużyna Renault AutoSanok Orła triumfowała z Victorią Poczesna.

To nie była łatwa niedziela, tym bardziej że z różnych przyczyn nie mogliśmy wysłać do Częstochowy optymalnego zestawienia. Na szczęście udało się obronić punkt bonusowy, więc plan minimum na mecz CSS osiągnęliśmy. Cieszy też kolejny triumf w Młodej CSS.

LWY AVIA CZĘSTOCHOWA: 86
11. Piotr Jamroszczyk (4,4,3*,4,1) 16+1
12. Daniel Ordon (1,4,4,4) 13
13. Marcin Szymański (4,4,4,4,4) 20
14. Nikodem Mlek (2,3*,2,1,2) 10+1
15. Maksymilian Mączka (-,-,-,-,1) 1
16. Kamil Dembczyk (3,2,2*,-) 7+1
17. Marcel Gabor (2*,1,3,2) 8+1
18. Jakub Wybraniec (1) 1
19. Mateusz Radomski (1,2) 3
20. Tomasz Włodarczyk (4,3) 7

ASEKO ORZEŁ GNIEZNO: 74
1. Mikołaj Reszelewski (2*,1,1,1) 5+1
2. Marcin Puk (3,2*,-,1,-,4) 10+1
3. Dariusz Bierniewicz (3,3,2,2) 10
4. Michał Menz NS
5. Borys Kołodziejski (3,3,3,3,3) 15
6. Arkadiusz Graczyk (1,1,1,1) 4
7. Mikołaj Menz (4,2*,4,4,2*,2*) 18+3
8. Łukasz Kokott (1,2,3,3,3*) 12+1

BIEG PO BIEGU:
1. Mikołaj Menz, Kamil Dembczyk, Marcel Gabor, Arkadiusz Graczyk 5:5 (5:5)
2. Piotr Jamroszczyk, Marcin Puk, Mikołaj Reszelewski, Daniel Ordon 5:5 (10:10)
3. Marcin Szymański, Dariusz Bierniewicz, Nikodem Mlek, Łukasz Kokott 6:4 (16:14)
4. Tomasz Włodarczyk, Borys Kołodziejski, Kamil Dembczyk, Arkadiusz Graczyk 6:4 (22:18)
5 Marcin Szymański, Dariusz Bierniewicz, Mikołaj Menz, Marcel Gabor 5:5 (27:23)
6. Daniel Ordon, Borys Kołodziejski, Marcin Puk, Mateusz Radomski 5:5 (32:28)
7. Piotr Jamroszczyk, Nikodem Mlek, Łukasz Kokott, Mikołaj Reszelewski 7:3 (39:31)
8. Mikołaj Menz, Marcel Gabor, Kamil Dembczyk, Arkadiusz Graczyk 5:5 (44:36)
9. Marcin Szymański, Łukasz Kokott, Nikodem Mlek, Mikołaj Reszelewski 6:4 (50:40)
10. Daniel Ordon, Piotr Jamroszczyk, Dariusz Bierniewicz, Marcin Puk 7:3 (57:43)
11. Marcin Szymański, Borys Kołodziejski, Marcel Gabor, Arkadiusz Graczyk 6:4 (63:47)
12. Mikołaj Menz, Tomasz Włodarczyk, Dariusz Bierniewicz, Jakub Wybraniec 4:6 (67:53)
13. Piotr Jamroszczyk, Borys Kołodziejski, Mikołaj Menz, Nikodem Mlek 5:5 (72:58)
14. Daniel Ordon, Łukasz Kokott, Mateusz Radomski, Mikołaj Reszelewski 6:4 (78:62)
15. Marcin Puk, Łukasz Kokott, Nikodem Mlek, Maksymilian Mączka 3:7 (81:69)
16. Marcin Szymański, Borys Kołodziejski, Mikołaj Menz, Piotr Jamroszczyk 5:5 (86:74)


VICTORIA POCZESNA: 69
11. Patryk Lukas (3,-,2*,2*,2*) 9+3
12. Sandra Charbich (2*,3*,-,3,2) 10+2
13. Arkadiusz Dudek (2,3,4,-) 9
14. Alicja Hamara (1,2*,2,3,2*) 10+2
15. Oskar Dusiński (2,2,3,2*) 9+1
16. Mikołaj Podwyszyński (w,1,2*,-) 3+1
17. Jakub Deska (2*,3) 5+1
18. Łukasz Waszczyk (3,1) 4
19. Aleks Radło (4,3,3) 10

RENAULT AUTOSANOK ORZEŁ GNIEZNO: 80
1. Łukasz Kokott (4,4,-,-) 8
2. Marcel Morawski (1,1,1,1,1) 5
3. Mikołaj Menz (3*,3*,4,4,4) 18+2
4. Arkadiusz Graczyk (4,4,1,1,4) 14
5. Mikołaj Reszelewski (3*,1,3,4,4) 15+1
6. Michał Menz (4,2,1,1,1) 9
7. Dariusz Bierniewicz (3*) 3+1
8. Borys Kołodziejski (4,4) 8

BIEG PO BIEGU:
1. Łukasz Kokott, Patryk Lukas, Sandra Charbich, Marcel Morawski 5:5 (5:5)
2. Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Menz, Arkadiusz Dudek, Alicja Hamara 3:7 (8:12)
3. Michał Menz, Mikołaj Reszelewski, Oskar Dusiński, Mikołaj Podwyszyński (W) 2:7 (10:19)
4. Łukasz Kokott, Arkadiusz Dudek, Alicja Hamara, Marcel Morawski 5:5 (15:24)
5. Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Menz, Oskar Dusiński, Mikołaj Podwyszyński 3:7 (18:31)
6. Aleks Radło, Sandra Charbich, Michał Menz, Mikołaj Reszelewski 7:3 (25:34)
7. Borys Kołodziejski, Oskar Dusiński, Mikołaj Podwyszyński, Marcel Morawski 5:5 (30:39)
8. Mikołaj Menz, Łukasz Waszczyk, Patryk Lukas, Arkadiusz Graczyk 5:5 (35:44)
9. Arkadiusz Dudek, Mikołaj Reszelewski, Alicja Hamara, Michał Menz 6:4 (41:48)
10. Borys Kołodziejski, Sandra Charbich, Oskar Dusiński, Arkadiusz Graczyk 5:5 (46:53)
11. Mikołaj Reszelewski, Aleks Radło, Jakub Deska, Marcel Morawski 5:5 (51:58)
12. Mikołaj Menz, Alicja Hamara, Patryk Lukas, Michał Menz 5:5 (56:63)
13. Mikołaj Menz, Jakub Deska, Patryk Lukas, Michał Menz 5:5 (61:68)
14. Mikołaj Reszelewski, Aleks Radło, Alicja Hamara, Marcel Morawski 5:5 (66:73)
15. Arkadiusz Graczyk, Dariusz Bierniewicz, Sandra Charbich, Łukasz Waszczyk 3:7 (69:80)

Kolejny mecz już w tę niedzielę. O godz. 10:00 zmierzymy się przy Parkowej z Szarżą Wrocław. Serdecznie zapraszamy!

Nasi partnerzy: