Perfekcyjny weekend

czerwiec 8, 2021

Za nami bardzo udany weekend. W niedzielę nasi speedrowerzyści zgarnęli komplet zwycięstw. Najpierw pokonaliśmy Szawera Leszno w CS Superlidze, by następnie rozprawić się z tym zespołem w Młodej CS Superlidze. Poniżej wyniki obu spotkań.

ASEKO ORZEŁ GNIEZNO: 86

  1. Mikołaj Reszelewski (w,3,2,1) 6
  2. Paweł Kozłowski (2,1,4,3) 10
  3. Dariusz Bierniewicz (2*,4,4,-,3) 13+1
  4. Dawid Zachmyc (3,-,2,4) 9
  5. Łukasz Łaniecki (4,4,4,2*,4) 18+1
  6. Arkadiusz Graczyk (4,3*,1,1) 9+1
  7. Mikołaj Menz (3,3,4,3*,2) 15+3
  8. Arkadiusz Szymański (w) 0
  9. Łukasz Kokott (4) 4
  10. Radosław Sieradzki (2*) 2+1

LKS SZAWER LESZNO: 72

  1. Bartosz Wojtal (-,-,-,1,1) 2
  2. Piotr Kupczyk (3,2,1,2*,4) 12+3
  3. Mikołaj Michalski (4,2,3,3,3) 15
  4. Łukasz Rajewski (1,-,-,-) 1
  5. Mateusz Ludwiczak (2,3,4,2,3,1) 15
  6. Kacper Homski (2,1,2*,1) 6+1
  7. Rafał Potoczny (1,1,3,2*) 7+1
  8. Patryk Kriger (4,2,3,4) 13
  9. Jakub Ignyś (1) 1
  10. Jacek Wleklik NS

BIEG PO BIEGU:

  1. Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Menz, Kacper Homski, Rafał Potoczny 7:3 (7:3)
  2. Patryk Kriger, Piotr Kupczyk, Paweł Kozłowski, Mikołaj Reszelewski (W) 2:7 (9:10)
  3. Mikołaj Michalski, Dawid Zachmyc, Dariusz Bierniewicz, Łukasz Rajewski 5:5 (14:15)
  4. Łukasz Łaniecki, Arkadiusz Graczyk, Mateusz Ludwiczak, Kacper Homski 7:3 (21:18)
  5. Dariusz Bierniewicz, Mikołaj Menz, Mikołaj Michalski, Rafał Potoczny 7:3 (28:21)
  6. Łukasz Łaniecki, Mateusz Ludwiczak, Piotr Kupczyk, Paweł Kozłowski 5:5 (33:26)
  7. Mateusz Ludwiczak, Mikołaj Reszelewski, Patryk Kriger, Arkadiusz Szymański (W) 3:6 (36:32)
  8. Mikołaj Menz, Rafał Potoczny, Kacper Homski, Arkadiusz Graczyk 5:5 (41:37)
  9. Dariusz Bierniewicz, Patryk Kriger, Dawid Zachmyc, Piotr Kupczyk 6:4 (47:41)
  10. Paweł Kozłowski, Mikołaj Michalski, Mikołaj Reszelewski, Jakub Ignyś 6:4 (53:45)
  11. Łukasz Kokott, Mikołaj Menz, Mateusz Ludwiczak, Kacper Homski 7:3 (60:48)
  12. Łukasz Łaniecki, Mikołaj Michalski, Rafał Potoczny, Arkadiusz Graczyk 5:5 (65:53)
  13. Dawid Zachmyc, Mateusz Ludwiczak, Piotr Kupczyk, Mikołaj Reszelewski 5:5 (70:58)
  14. Patryk Kriger, Paweł Kozłowski, Łukasz Łaniecki, Bartosz Wojtal 5:5 (75:63)
  15. Piotr Kupczyk, Dariusz Bierniewicz, Radosław Sieradzki, Bartosz Wojtal 5:5 (80:68)
  16. Łukasz Łaniecki, Mikołaj Michalski, Mikołaj Menz, Mateusz Ludwiczak 6:4 (86:72)

ZAWODNIK MECZU: ŁUKASZ ŁANIECKI


RENAULT AUTOSANOK ORZEŁ GNIEZNO: 84

  1. Łukasz Kokott (4,4,4,4) 16
  2. Michał Menz (1,2,1,-,1) 5
  3. Mikołaj Reszelewski (4,4,4,4,4) 20
  4. Julian Ambrożak (1,1,-,-,1) 3
  5. Mikołaj Menz (3,3,3,4,3) 16+4
  6. Arkadiusz Graczyk (4,4,4,1,4) 17
  7. Dariusz Bierniewicz (4) 4
  8. Wiktoria Łaniecka (1) 1
  9. Nikodem Koperski (1) 1
  10. Marcel Morawski (1) 1

LKS SZAWER LESZNO: 66

  1. Jakub Ignyś (2,3,2,3,2) 12+2
  2. Mikołaj Kurpisz (3,2*,1,3,3) 12+1
  3. Rafał Potoczny (2,2,2,3,1) 10+2
  4. Kacper Homski (3,1,3,2*,2) 11+1
  5. Jacek Wleklik (2,3,3,-,3) 11
  6. Albert Seweryn (1,1,2,2,2*) 8+3
  7. Łukasz Rajewski (2*) 2+1
  8. Piotr Kupczyk NS

BIEG PO BIEGU:

  1. Łukasz Kokott, Mikołaj Kurpisz, Jakub Ignyś, Michał Menz 5:5 (5:5)
  2. Mikołaj Reszelewski, Kacper Homski, Rafał Potoczny, Julian Ambrożak 5:5 (10:10)
  3. Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Menz, Jacek Wleklik, Albert Seweryn 7:3 (17:13)
  4. Mikołaj Reszelewski, Jakub Ignyś, Mikołaj Kurpisz, Julian Ambrożak 5:5 (22:18)
  5. Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Menz, Rafał Potoczny, Kacper Homski 7:3 (29:21)
  6. Łukasz Kokott, Jacek Wleklik, Michał Menz, Albert Seweryn 6:4 (35:25)
  7. Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Menz, Jakub Ignyś, Mikołaj Kurpisz 7:3 (42:28)
  8. Łukasz Kokott, Kacper Homski, Rafał Potoczny, Michał Menz 5:5 (47:33)
  9. Mikołaj Reszelewski, Jacek Wleklik, Albert Seweryn, Wiktoria Łaniecka 5:5 (52:38)
  10. Mikołaj Menz, Jakub Ignyś, Kacper Homski, Marcel Morawski 5:5 (57:43)
  11. Mikołaj Reszelewski, Mikołaj Kurpisz, Łukasz Rajewski, Arkadiusz Graczyk 5:5 (62:48)
  12. Łukasz Kokott, Rafał Potoczny, Albert Seweryn, Nikodem Koperski 5:5 (67:53)
  13. Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Menz, Kacper Homski, Rafał Potoczny 7:3 (74:56)
  14. Dariusz Bierniewicz, Jacek Wleklik, Albert Seweryn, Julian Ambrożak 5:5 (79:61)
  15. Mikołaj Reszelewski, Mikołaj Kurpisz, Jakub Ignyś, Michał Menz 5:5 (84:66)

ZAWODNIK MECZU: ARKADIUSZ GRACZYK

Nasi partnerzy: