Za nami kolejny speedrowerowy maraton! W niedzielę nasze zespoły ścigały się w Toruniu. W CS Superlidze Aseko Orzeł Gniezno przegrał z TSŻ Schoenberger 75:80, natomiast w Młodej CS Superlidze ekipa Renault AutoSanok Orła Gniezno zwyciężyła z gospodarzami 83:67.

TSŻ SCHOENBERGER TORUŃ: 80 

  1. Jakub Kościecha (3,3*,3*,2,2) 13+2
  2. Jarosław Szeps NS
  3. Remigiusz Burchardt (4,2*,4,2*,4) 16+2
  4. Karol Krajewski (1,-,-,-) 1
  5. Marcin Paradziński (4,1,w,2,4) 11
  6. Kosma Syrkowski (4,2,3,2) 11
  7. Filip Kowalski (-,3,-,-) 3
  8. Jakub Sawiński (w,2*,3) 5+1
  9. Łukasz Marchlewski (w,4,4,1) 9
  10. Adam Bożejewicz (4,2,4,1) 11

ASEKO ORZEŁ GNIEZNO: 75 

  1. Arkadiusz Szymański (4,2,3,3*,4,3) 19+1
  2. Mikołaj Reszelewski (2,3,1,1,w) 7
  3. Łukasz Łaniecki (3,1,2,-) 6
  4. Michał Nowak (2*,1,w,-) 3+1
  5. Paweł Kozłowski (3,2*,4,3,3) 15+1
  6. Arkadiusz Graczyk (3,1,1,1) 6
  7. Mikołaj Menz (2,4,4,4,3*,2*) 19+2
  8. Dariusz Bierniewicz NS

BIEG PO BIEGU: 

  1. Kosma Syrkowski, Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Menz, Jakub Sawiński (W) 4:5 (4:5)
  2. Arkadiusz Szymański, Jakub Kościecha, Mikołaj Reszelewski, Łukasz Marchlewski (W) 3:6 (7:11)
  3. Remigiusz Burchardt, Łukasz Łaniecki, Michał Nowak, Karol Krajewski 5:5 (12:16)
  4. Marcin Paradziński, Paweł Kozłowski, Kosma Syrkowski, Arkadiusz Graczyk 6:4 (18:20)
  5. Mikołaj Menz, Filip Kowalski, Remigiusz Burchardt, Łukasz Łaniecki 5:5 (23:25) 
  6. Adam Bożejewicz, Mikołaj Reszelewski, Paweł Kozłowski, Marcin Paradziński 5:5 (28:30)
  7. Łukasz Marchlewski, Jakub Kościecha, Arkadiusz Szymański, Michał Nowak 7:3 (35:33)
  8. Mikołaj Menz, Kosma Syrkowski, Jakub Sawiński, Arkadiusz Graczyk 5:5 (40:38)
  9. Remigiusz Burchardt, Arkadiusz Szymański, Adam Bożejewicz, Mikołaj Reszelewski 6:4 (46:42)
  10. Łukasz Marchlewski, Jakub Kościecha, Łukasz Łaniecki, Michał Nowak (W) 7:2 (53:44)
  11. Paweł Kozłowski, Jakub Sawiński, Remigiusz Burchardt, Arkadiusz Graczyk 5:5 (58:49)
  12. Mikołaj Menz, Arkadiusz Szymański, Kosma Syrkowski, Marcin Paradziński (W) 2:7 (60:56)
  13. Adam Bożejewicz, Paweł Kozłowski, Jakub Kościecha, Mikołaj Reszelewski 6:4 (66:60)
  14. Arkadiusz Szymański, Mikołaj Menz, Marcin Paradziński, Łukasz Marchlewski 3:7 (69:67)
  15. Marcin Paradziński, Paweł Kozłowski, Jakub Kościecha, Mikołaj Reszelewski (W) 6:3 (75:70)
  16. Remigiusz Burchardt, Arkadiusz Szymański, Mikołaj Menz, Adam Bożejewicz 5:5 (80:75)

TSŻ SCHOENBERGER TORUŃ: 67 

  1. Jakub Sawiński (4,3,3,2*,2) 14+1
  2. Adrian Olkowski (2,2*,1,1,3*) 9+2
  3. Filip Kowalski (2,3,3,-,1) 9
  4. Fryderyka Wojciechowska (1,2*,2*,3,2) 10+2
  5. Martin Katarzyński (3,2,-,2) 7
  6. Oliwier Kędziora (2*,1,3,3,4) 13+1
  7. Łukasz Kędziora (2*,2*) 4+2
  8. Kosma Syrkowski (1) 1

RENAULT AUTOSANOK ORZEŁ GNIEZNO: 83 

  1. Mikołaj Reszelewski (3,4,4,3*,3*) 17+2
  2. Jakub Związko (1,-,1,1,1) 4
  3. Arkadiusz Szymański (3*,3*,4,4,4) 18+2
  4. Arkadiusz Graczyk (4,4,2,4,4) 18
  5. Mikołaj Menz (4,4,4,4,3*) 19+1
  6. Emil Kozłowski (1,1,-,1) 3
  7. Julian Ambrożak (1,1,2) 4

BIEG PO BIEGU: 

  1. Jakub Sawiński, Mikołaj Reszelewski, Adrian Olkowski, Jakub Związko 6:4 (6:4)
  2. Arkadiusz Graczyk, Arkadiusz Szymański, Filip Kowalski, Fryderyka Wojciechowska 3:7 (9:11)
  3. Mikołaj Menz, Martin Katarzyński, Oliwier Kędziora, Emil Kozłowski 5:5 (14:16)
  4. Mikołaj Reszelewski, Filip Kowalski, Fryderyka Wojciechowska, Julian Ambrożak 5:5 (19:21)
  5. Arkadiusz Graczyk, Arkadiusz Szymański, Martin Katarzyński, Oliwier Kędziora 3:7 (22:28)
  6. Mikołaj Menz, Jakub Sawiński, Adrian Olkowski, Emil Kozłowski 5:5 (27:33)
  7. Mikołaj Reszelewski, Oliwier Kędziora, Łukasz Kędziora, Jakub Związko 5:5 (32:38)
  8. Arkadiusz Szymański, Jakub Sawiński, Arkadiusz Graczyk, Adrian Olkowski 4:6 (36:44)
  9. Mikołaj Menz, Filip Kowalski, Fryderyka Wojciechowska, Julian Ambrożak 5:5 (41:49)
  10. Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Reszelewski, Martin Katarzyński, Adrian Olkowski 3:7 (44:56)
  11. Mikołaj Menz, Oliwier Kędziora, Łukasz Kędziora, Jakub Związko 5:5 (49:61)
  12. Arkadiusz Szymański, Fryderyka Wojciechowska, Jakub Sawiński, Emil Kozłowski 5:5 (54:66)
  13. Oliwier Kędziora, Adrian Olkowski, Julian Ambrożak, Jakub Związko 7:3 (61:69)
  14. Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Reszelewski, Fryderyka Wojciechowska, Filip Kowalski 3:7 (64:76)
  15. Arkadiusz Szymański, Mikołaj Menz, Jakub Sawiński, Kosma Syrkowski 3:7 (67:83)

FOT. MATEUSZ DOMAŃSKI

Nasi partnerzy: